fbpx
 • Pomoc w uzyskaniu karty DKV
 • Finansowanie paliwa
 • Czasowa pomoc finansowa
 • Zapłata 24h po rozładunku
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Opinie bonabanco
 • Kontakt
 • Newsroom
 • W klastrze bonabanco masz korzyści

  płynność finansowa

  Płynność finansowa

  Współpracując w klastrze #bonabanco:

  • spłacasz w terminie wszystko to, co istotne dla Twojej firmy
  • otrzymujesz gotówkę na dowolny cel
  • koncentrujesz się jedynie na sprawnym podjęciu nowych zleceń

   

  Omijają Cię codzienne problemy przewoźnika wynikające z długich terminów płatności. Na czas wypłacasz pensję kierowcom, regulujesz raty leasingu, płacisz za paliwo, ZUS i podatki. Korzystasz z Gwarancji Zapłaty. Środki za wykonane zlecenie możesz otrzymać nawet po 60 dniach, ale teraz jest to dla Ciebie i Twojej firmy bez znaczenia…

  terminowe_płatności

  Terminowe płatności

  Twoje samochody jeżdżą i wykonują zlecenia. Leasing i ubezpieczenia są regulowane terminowo a pracownicy dostają swoje pensje na czas, nawet gdy kontrahent zwleka z zapłatą. 

  Klaster #bonabanco daje Ci gwarancję terminowego regulowania kluczowych zobowiązań, takich jak wynagrodzenia, składki ZUS i podatki, raty leasingowe, czy faktury za paliwo. Wystarczy potwierdzić zrealizowanie zleceń od partnerów, aby środki na bieżące zobowiązania były zawsze pod ręką…

  Karty paliwowe na specjalnych warunkach

  Potrzebujesz kart paliwowych? Nic prostszego! W klastrze #bonabanco oferujemy pomoc w dostępie do kart paliwowych na specjalnych warunkach cenowych. Tylko dzięki bonabanco, możesz uzyskać karty bez depozytu, a co najważniejsze – za paliwo będziesz płacić dopiero po 60 dniach od zatankowania!

  Paliwo to najbardziej podstawowy koszt każdego przewoźnika. Warto ten koszt obniżać. Warto jeździć z klastrem #bonabanco 😎

  wizerunek rzetelnego przewoźnika

  Wizerunek rzetelnego przewoźnika

  “Jak cię widzą, tak cię piszą…”, zwłaszcza w biznesie. Jeżdżąc w klastrze #bonabanco, sprawnie podejmujesz i realizujesz zlecenia a niezbędne wydatki płacisz na czas. Twoi pracownicy wiedzą, że ich samochody zawsze będą zatankowane i sprawne a wypłaty terminowo wypłacone.

  Rynek to docenia: kontrahenci postrzegają Cię jako rzetelnego przewoźnika, który zlecenia realizuje bez zastrzeżeń i na czas. 

  Dlaczego klaster bonabanco?

  W bonabanco masz partnera, któremu możesz powierzyć część swoich obowiązków związanych z prowadzonym biznesem. Odpocznij od regulowania zobowiązań – bonabanco Cię w tym wyręczy.

  bonabanco jest pierwszą firmą w Polsce, która wdrożyła tak nowatorskie rozwiązanie dla branży transportowej. Finansuje wydatki firmowe przewoźników na podstawie zrealizowanych zleceń transportowych, oferując im nawet Gwarancję Zapłaty.

  W bonabanco doskonale rozumiemy rynek i to, że terminy płatności za transport są bardzo długie, a faktury za paliwo, leasing i inne rachunki wymagają regulowania na bieżąco. Bardzo często, gdy trzeba pilnie pokryć koszty działalności, na rachunku brakuje gotówki, a na kredyt z banku nie można liczyć. I tu włącza się bonabanco – bez zbędnych formalności, procedur i barier.

  Dowiedz się więcej
  o bonabanco - pies bernardyn

  Najnowsze artykuły

  Zobacz wszystkie artykuły

  Nasi partnerzy

  Największy w Polsce sklep z wyposażeniem dla transportu

  Innowacyjna platforma płatnicza oferująca wielowalutową kartę Mastercard

  Jedna z największych sieci tankowania w Europie

  Wiodący dostawca rozwiązań do opłat drogowych w Europie

  Lider w tworzeniu rozwiązań biznesowych dla branży transportowej

  Dostęp do lokalizacji pojazdów dla przewoźników i spedytorów

  Finansowanie dla przewoźników z klastra #bonabanco

  Finansowanie dla przewoźników z klastra #bonabanco

  Jedna z największych sieci tankowania w Europie

  Skorzystaj z siły klastra bonabanco!

  Łatwiej jest prowadzić biznes, gdy możesz liczyć na korzyści wynikające z przynależności do dużej grupy firm, których celem jest współpraca i wzajemne wsparcie.

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.