fbpx
 • Partnerstwo dla Jakości
 • Skonto
 • Baza rzetelnych przewoźników
 • Frachty w bonabanco
 • Kontakt
 • Newsroom
 • Przewozisz w klastrze bonabanco i masz z tego korzyści

  Udostępnimy środki na wypłatę skonta dla przewoźników.

  Wsparcie finansowe

  Środki udostępnione przez bonabanco pozwalają Ci na wypłatę skonta dla Twoich przewoźników. Dzięki temu zachowujesz płynność finansową, łatwo osiągając przy tym atrakcyjne warunki współpracy z kontrahentami.

  z bonabanco masz dostęp do najlepszych przewoźników

  Dostęp do najlepszych przewoźników

  Z chwilą dołączenia do społeczności bonabanco kończą się Twoje problemy ze znalezieniem rzetelnego zleceniobiorcy. W klastrze bonabanco trafiasz do grupy zweryfikowanych i rzetelnych partnerów o wysokich standardach współpracy. Zyskujesz spokój i wysoką jakość, której oczekujesz.

  Odciążenie w żmudnych obowiązkach z bonabanco

  Odciążenie w żmudnych obowiązkach

  Powierzając bonabanco obsługę swojego skonta, pozbywasz się problemu z formalnościami, nadmiarem dokumentacji i obsługą not obciążeniowych. W ten sposób zyskujesz przestrzeń na rozwój firmy i skupienie się na priorytetach.

  wizerunek rzetelnego spedytora

  Wizerunek rzetelnego spedytora

  Dzięki współpracy z bonabanco zyskasz wizerunek elastycznej i otwartej spedycji, oferującej swoim przewoźnikom dobre warunki współpracy. Twoje zlecenia preferowane są przez najlepszych kontrahentów, oczekujących wysokiej jakości współpracy.

  Współpraca ze spedycjami

  Spedytorzy, załadowcy i przewoźnicy stanowią zależny od siebie łańcuch relacji. Gdy jedno ogniwo łańcucha zawiedzie, wpływa to negatywnie na sytuację pozostałych. Klaster bonabanco skutecznie temu zapobiega.

  Poprawa stosunków biznesowych pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku transportowego to nasz główny cel. Przyświeca nam idea połączenia wypłacalnych i stabilnych spedycji z rzetelnymi i zweryfikowanymi przewoźnikami. Dzięki współpracy w klastrze bonabanco każda ze stron odnosi korzyści. To wszystkim ułatwia pracę, zgodnie z naszą misją “Razem lepiej”.

  Poznaj bonabanco
  Współpraca ze spedycjami

  Skorzystaj z siły klastra bonabanco!

  Łatwiej jest prowadzić biznes, gdy możesz liczyć na korzyści wynikające z przynależności do dużej grupy firm, których celem jest współpraca i wzajemne wsparcie.

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.