fbpx

Spedycje w klastrze #bonabanco mają specjalne korzyści

z bonabanco masz dostęp do najlepszych przewoźników

Dostęp do najlepszych przewoźników z klastra #bonabanco

Z chwilą dołączenia do społeczności bonabanco kończą się Twoje problemy ze znalezieniem rzetelnego zleceniobiorcy. W klastrze bonabanco trafiasz do grupy zweryfikowanych i rzetelnych partnerów o wysokich standardach współpracy. Zyskujesz spokój i wysoką jakość, której oczekujesz.

Odciążenie w żmudnych obowiązkach

Spedycje należące do programu Partnerstwo dla Jakości pozbywają się problemu z formalnościami, nadmiarem dokumentacji i obsługą not obciążeniowych. W ten sposób zyskują przestrzeń na rozwój firmy i skupienie się na priorytetach.

Wizerunek rzetelnego spedytora

Dzięki współpracy z bonabanco zyskasz wizerunek elastycznej i otwartej spedycji, oferującej swoim przewoźnikom dobre warunki współpracy. Twoje zlecenia preferowane są przez najlepszych kontrahentów, oczekujących wysokiej jakości współpracy.

Współpraca ze spedycjami

Poprawa stosunków biznesowych pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku transportowego to nasz główny cel.

Przyświeca nam idea połączenia wypłacalnych i stabilnych spedycji z rzetelnymi i zweryfikowanymi przewoźnikami. Dzięki współpracy w klastrze #bonabanco każda ze stron odnosi korzyści. To wszystkim ułatwia pracę, zgodnie z naszą misją “Razem lepiej”.

Dołącz do klastra #bonabanco
Współpraca ze spedycjami

Dedykowany program dla spedycji

Pomagamy budować długotrwałe relacje pomiędzy firmami oraz promujemy uczciwe praktyki w branży TSL. Partnerstwo dla Jakości to program outsourcingowy łączący przewoźników ze spedycjami.

Korzyści dla spedycji wynikające z uczestnictwa w programie:

  • dostęp do sprawdzonych przewoźników
  • Twoi przewoźnicy mają zapewnioną płynność finansową i lepsze warunki finansowania
  • możliwość otrzymania oznaczenia bonabanco na Giełdzie Ładunków, dzięki któremu przewoźnicy mają pewność, że współpracują z rzetelną spedycją
Zgłoś spedycję do programu Partnerstwo dla Jakości