Bonabanco

Program wsparcia przewoźników

Mówimy NIE podwyżce niemieckiego myta

Program Finansowania Myta Niemieckiego

Przewoźnicy w obliczu drastycznej podwyżki cen myta w Niemczech mogą skorzystać z finansowania kosztów opłat drogowych w Niemczech bez opłat.

W usłudze przyspieszonej płatności zapłacisz za opłaty drogowe w Niemczech bez kosztów za finansowanie.

Chcemy w ten sposób choć częściowo zrekompensować przewoźnikom podwyżkę myta niemieckiego.

Jak działa program?

Jeżeli korzystasz z faktoringu lub skonta, to mamy dla Ciebie sposób na obniżenie kosztów finansowania myta niemieckiego.

129 Promocja Myto Graf

Gdy korzystasz z przyspieszonej zapłaty to za przeznaczone środki na opłatę myta niemieckiego nie pobieramy opłaty za finansowanie. 

0202 Promocja Myto Graf

Gdy korzystasz z faktoringu albo skonta, to bez względu na jaki cel wykorzystujesz pozyskane środki, ponosisz takie same koszty usług finansowania. 

Informacja o kosztach przyspieszonej zapłaty bonabanco:
>> Wartość odsetek dziennych przedstawiona dla przyspieszonej zapłaty o 60 dni.
>> Wartość odsetek dziennych za jeden dzień wynosi 0,033%.
>> Odsetki za spłatę zobowiązań oraz odsetki za dostępne miesięczne środki są wartościami standardowej oferty bonabanco.

Informacja o kosztach faktoringu i skonta

Dane poglądowe na podstawie analizy ofert dostępnych w internecie w listopadzie 2023r. 

Jak skorzystać z promocji?

Przesyłasz wniosek o weryfikację statusu płatniczego swojej firmy, aby sprawdzić czy możesz skorzystać z naszych usług.

Zanim podejmiesz decyzję, możesz dowiedzieć się wiecej o finansowaniu kosztów myta niemieckiego rozmawiając z naszym doradcą.

Po pozytywnej weryfikacji, podpisujemy zdalnie umowę o współpracy, w której określamy wartość środków, z której planujesz korzystać co miesiąc.

Korzystasz z przyspieszonej zapłaty za zlecenia na warunkach promocyjnych – nie płacisz kosztów finansowanie myta niemieckiego!

Pytania i odpowiedzi

Dział weryfikacji bonabanco potwierdza rzetelność danego przewoźnika weryfikując możliwości płatnicze, zaangażowanie finansowe firmy, korzystanie z kart paliwowych, obecność na Trans.eu a także zadłużenie zewnętrzne, które powszechnie występuje u przewoźników bonabanco, gdyż nasze produkty nie wpływają na korzystanie z produktów kredytowych lub faktoringowych. Dodatkowo, w niektórych przypadkach, sprawdzamy ubezpieczenie OCP oraz wielkość i typ floty.

Program obowiązuje od 1 grudnia 2023 roku. Klienci, którzy zawrą umowę na usługę przyspieszonej zapłaty po 1 grudnia 2023 roku, oraz potwierdzą chcęć skorzystania z oferty finansowania myta niemickiego bez opłat, będą korzystać z warunków zgodnie z regulaminem promocji dostępnym na dole strony. 

Korzystając z usługi przyspieszonej zapłaty i Programu finansowania opłat drogowych w Nieczech bez dodatkowych opłat , przewoźnicy otrzymują także dostęp do wyszukiwarki statusu płatniczego ponad 9000 spedycji, są automatycznie dodawani do prywatnych giełd transportowych najlepszych polskich zleceniodawców, otrzymują oznaczenie bonabanco proujące ich na platformie Transl.eu oraz inne usługi, o których na bieząco informują opiekunowie Klienta.

bonabanco dostaje informacje o nowo utworzonych giełdach prywatnych i kontaktuje się w imieniu przewoźników bonabanco z właścicielami giełdy z informacją o gotowości dodania do giełdy przewoźników współpracujących z bonabanco. Dodawanie przewoźników do giełdy odbywa się automatycznie. 

Krok1 – Zweryfikuj status płatniczy swojej firmy

  Proszę o darmową weryfikację mojej firmy

  Konieczne jest podanie danych oznaczonych gwiazdką

  porozmawiaj z doradcą bonabanco

  lub porozmawiaj z doradcą zanim podejmiesz decyzję

   Proszę o kontakt

   Poniżej dane dotyczące mojej firmy.