fbpx
 • Klaster #bonabanco
 • Finansowanie paliwa

 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Opinie bonabanco
 • Kontakt
 • Newsroom
 • bonabanco chess festival 2023 za nami. Gratulujemy zwycięzcom!

  13 maja zakończył się bonabanco chess festival 2023. Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniach festiwalowych, a zwycięzcom turniejów serdecznie gratulujemy. Trzecia edycja festiwalu odbyła się pod patronatem arcymistrza Jana-Krzysztofa-Dudy, zdobywcy Pucharu Świata.

  Największa w Polsce impreza szachowa branży transportowej! bonabanco chess festival 2023

  Podsumowanie zwycięzców rozgrywek

  Mistrzem Polski branży TSL został Mateusz Górkiewicz, uczeń CKZiU nr 3 „EKONOMIK” w Zielonej Górze na kierunku logistyka. Gratulujemy!  II miejsce w mistrzostwach branżowych zajął Daniel Sadzikowski, małżonek osoby związanej z branżą transportową, III miejsce przypadło Bartoszowi Nowickiemu z firmy Rohlig SUUS Logistics. Cieszymy się z rosnącego zainteresowania turniejem i coraz wyższego poziomu jego uczestników.

  Przed mistrzostwami wszyscy chętni mieli okazję zmierzyć się w charytatywnym sparingu z Tichonem Czerniajewem, czterokrotnym mistrzem świata juniorów. Za pośrednictwem Fundacji CRIDO, bonabanco wesprze starty młodych utalentowanych szachistów z Ukrainy.

  W turnieju streamerów szachowych w kaczkoszachy najlepszy okazał się CM Tomasz Jaskółka przed GM Marcinem Krzyżanowskim.

  Zwieńczeniem imprezy był turniej otwarty Grand Prix bonabanco, który zgromadził 69 silnych zawodników. Wygrał IM Egor Bogdanov z Ukrainy przed GM Wojciechem Morandą i FM Maciejem Czoporem.

   


  Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu w przyszłym roku!

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.