Bonabanco

Jak oszczędzać na tankowaniu z kartą BP Routex?

Niemalże każdy biznes niezależnie od branży ma możliwość obniżenia kosztów. Nie zawsze oznacza to jednak korzyści i tak jest również w przypadku paliwa. Jakość oleju napędowego wpływa zarówno na jego zużycie jak i żywotność silnika. Warto w tym przypadku postawić na sprawdzonego dostawcę, który zapewni najlepsze paliwo z dobrymi warunkami finansowania.

Karta BP Routex - taka sama jak inne, czy niekoniecznie?

Karta BP Routex to możliwość wygodnego, bezgotówkowego tankowania na ponad 24 000 stacji w Europie: Aral, BP, Circle K, Agip, OMV, Avia, Texaco, Total. Warto zwrócić uwagę, że tankowanie za granicą nie wiąże się z dodatkowym narzutem, co zdarza się u niektórych konkurencyjnych dostawców kart paliwowych.
Pełna lista stacji, na których można tankować kartami BP Routex znajduje się tutaj. 

BP Routex umożliwia kontrolę zakupów, a także otrzymywanie faktur zbiorczych, co znacznie ułatwia rozliczanie wydatków. Ponadto, właściciele firm jak i kierowcy mogą liczyć na specjalne warunki na wybranych stacjach.

Dlaczego karta BP Routex od bonabanco to dobry wybór?

Przedpłacona karta paliwowa to powszechnie znane rozwiązanie, które nie do końca sprawdza się przy branżowych terminach zapłaty za wykonane frachty. Tak samo, termin płatności ustalony przez większość dostawców kart paliwowych jest niedostosowany do potrzeb branży TSL. Bonabanco wychodzi naprzeciw przewoźnikom, którym zależy na szybkim otrzymaniu środków ze zleceń transportowych. Karty przewoźników z klastra #bonabancoteam są zasilane pieniędzmi w maksymalnie 24h od prawidłowego wykonania zlecenia.

Dodatkowo, w bonabanco, karta BP Routex jest wydawana bez konieczności wpłaty depozytu, co oznacza, że przewoźnik nie “zamraża” gotówki. Wielu naszych klientów bardzo pozytywnie ocenia wysokość limitów, które przyznajemy na kartach – są one wyższe niż u konkurencji, która wymaga kaucji lub ocenia wypłacalność przewoźników.
“Dobre rozwiązanie dla nowych firm w transporcie” – nasi doradcy często słyszą te słowa od świeżo powstałych firm, które mają dużo wydatków na początku działalności i trudniej im wpłacić kaucję, a także spełnić wymagania operatorów kart paliwowych.

Jakie korzyści finansowe możesz otrzymać z kartą BP Routex?

Karta BP Routex to tankowanie w oparciu o cenę SPOT – przewoźnicy wybierają stacje dopasowane ich tras, na na których otrzymają specjalną cenę paliwa.

To nie wszystko. Od bonabanco przewoźnicy mogą dodatkowo otrzymać bonus paliwowy, który jest liczony za tankowania w kraju i za granicą:

  • 9 gr/l przy tankowaniu od 4 tys. litrów miesięcznie
  • 15 gr/l przy tankowaniu od 10 tys. litrów miesięcznie

 

Dzięki bonusowi przewoźnicy należący do klastra #bonabancoteam mogą obniżyć koszty korzystania z pożyczki paliwowej, która i tak należy do najtańszych na rynku.

Jesteś klientem bonabanco, ale nie posiadasz jeszcze karty BP Routex? Zapytaj swojego opiekuna o szczegóły.

Zobacz też

Zobacz też