fbpx
 • Finansowanie paliwa
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Finansowanie ZUS, US i pensji
 • Spedycje w klastrze
 • Wypłata gotówki

  płynność finansowa

  Wypłata gotówki

  Finansowanie zaspokaja większość potrzeb przewoźnika, lecz czasami potrzebna jest po prostu gotówka

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Kontakt
 • Newsroom
 • Jeszcze prościej, jeszcze taniej - bonabanco Smart!

  Ciągle badamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów, aby zaproponować ofertę odpowiadającą każdemu z nich. Od września przewoźnicy mogą rozwijać swoją firmę korzystając z finansowania w prostszej formie - za dostęp do pieniędzy oraz pozostałych korzyści wynikających ze współpracy w klastrze płacą tylko jedną miesięczną opłatę. Już od 1,98% za 60 dni.

  bonabanco Smart

  Wiemy, że wiele firm z branży TSL oczekuje od usług finansowych prostoty, chcą z góry wiedzieć ile będzie kosztować ich pożyczka, z której będą korzystać. Nie mniej ważne jest dla nich poczucie, że w przypadku opóźnień w płatnościach od kontrahentów koszt, który poniosą będzie uczciwy. Nowa oferta jest odpowiedzią na tak sprecyzowane oczekiwania – korzystając bonabanco Smart klienci z góry wiedzą ile zapłacą za comiesięczny dostęp do pieniędzy w wysokości, która pozwoli im prowadzić i rozwijać działalność transportową. Mogą też wybrać, jak długo chcą korzystać z finansowania. W przypadku wyboru oferty na 24 miesiące jest to opłata w wysokości 1,98% od kwoty pożyczki za 60 dni. 

  Jedna opłata – wiele korzyści

  Stały dostęp do pożyczki to tylko jedna z korzyści. Przystępując do klastra #bonabancoteam przewoźnicy mają dostęp do rzetelnych i wypłacalnych spedycji również należących do klastra, a to onacza płatność za zlecenia już następnego dnia. Ponadto otrzymują narzędzia, które ułatwiają im codzienną pracę i ograniczają ryzyko niewypłacalności kontrahentów. Mają dostęp online do informacji o wypłacalności spedycji działających w Polsce, a także mogą otrzymać kartę paliwową bez depozytu z najdłuższym na rynku terminem płatności za paliwo.

  Bez zbędnych formalności

  Staramy się, aby każdy przewoźnik mógł w łatwy i szybki sposób przystąpić do klastra #bonabancoteam – wiemy, jak ważny jest czas w transporcie. Skontaktuj się z nami i sprawdź sam, dlaczego warto z nami współpracować.

   

  Chętnie opowiemy Ci o szczegółach nowej oferty

  Zostaw kontakt

  Nasz doradca oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku godzin. Jeśli formularz wypełnisz po 16:00, odezwiemy się następnego dnia roboczego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.