fbpx
 • Finansowanie paliwa
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Finansowanie ZUS, US i pensji
 • Spedycje w klastrze
 • Wypłata gotówki

  płynność finansowa

  Wypłata gotówki

  Finansowanie zaspokaja większość potrzeb przewoźnika, lecz czasami potrzebna jest po prostu gotówka

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Kontakt
 • Newsroom
 • Ogólnopolskie Mistrzostwa Spedytorów. Sprawdź się!

  Sprawdź swoją wiedzę w Ogólnopolskich Mistrzostwach Spedytorów - teście wiedzy branżowej TSL. To wydarzenie zorganizowane dla spedytorów przez bonabanco.

  Ogólnopolskie Mistrzostwa Spedytorów. Sprawdź się!

  Ogólnopolskie Mistrzostwa Spedytorów to okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i jej potwierdzenia. To także okazja do porównania swoich wyników z kolegami i koleżankami z firmy lub z konkurencji.
   
  Jak wziąć w nich udział? Odpowiadając na pytania testowe na tej stronie nie tylko potwierdzisz swoją wiedzę, masz także szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych lub rzeczowych. Dziesięciu najlepszych spedytorów otrzyma od 2000 zł za pierwsze miejsce do 200 zł za miejsce dziesiąte. Nagrody dodatkowe to smartbandy.  Osoby, które odpowiedzą poprawnie na większość pytań, otrzymają certyfikat “Profesjonalny spedytor”.

  Pytania do Ogólnopolskich Mistrzostw Spedytorów zostały przygotowane we współpracy z prof. dr hab. Maciejem Stajniakiem, prorektorem Wyższej Szkoły Logistycznej, autorem pierwszej podstawy programowej dla zawodu “technik spedytor”.

  Terminarz
  Od 11 do 25 października trwa etap 1., czyli eliminacje. Wystarczy w dowolnym momencie w tym okresie wejść na stronę mistrzostw i wypełnić test. Każdy, kto odpowie poprawnie na 80% pytań, zakwalifikuje się do finału.


  Etap 2. czyli finał będzie trwać od 27 do 28 października. Pytania finałowe będą udostępnione laureatom eliminacji – każdy z nich dostanie mailem unikalny link pozwalający na wzięcie udziału w końcowej rozgrywce.


  Wyniki mistrzostw zostaną ogłoszone 2 listopada.

  WEŹ UDZIAŁ

  Partnerami mistrzostw są: Wyższa Szkoła Logistyki – pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna, która prowadzi interdyscyplinarne i praktyczne kształcenie, otwierając studentom drogę do kariery zawodowej, platforma logistyczna Trans.eu.
  Partnerem medialnym jest portal Trans.INFO.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.