fbpx
 • Finansowanie paliwa
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Finansowanie ZUS, US i pensji
 • Spedycje w klastrze
 • Wypłata gotówki

  płynność finansowa

  Wypłata gotówki

  Finansowanie zaspokaja większość potrzeb przewoźnika, lecz czasami potrzebna jest po prostu gotówka

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Kontakt
 • Newsroom
 • Ogólnopolskie Mistrzostwa Spedytorów - dziękujemy za udział!

  W Ogólnopolskich Mistrzostwach Spedytorów organizowanych przez bonabanco wzięło udział aż 1170 osób. Spedytorki i spedytorzy zmierzyli się w sumie ze 103 pytaniami z wiedzy branżowej.

  Ogólnopolskie Mistrzostwa Spedytorów - dziękujemy za udział!

  Zakres wiedzy potrzebny spedytorom do efektywnego planowania transportu jest bardzo szeroki. Przekonali się o tym również uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Spedytorów zorganizowanych przez bonabanco. Mistrzostwa w formie testu online cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem – w eliminacjach wzięło udział prawie 1200 spedytorów i spedytorek. Żeby zakwalifikować się do finału konieczne było udzielenie poprawnej odpowiedzi na co najmniej 80% z 40 pytań eliminacyjnych. Taki wynik osiągnęło 430 osób, które, oprócz kwalifikacji do finału, otrzymały certyfikat “Profesjonalny Spedytor” potwierdzający wysoki poziom wiedzy branżowej.

  27 i 28 października odbył się finał, w którym jego uczestnicy zmierzyli się z 63 pytaniami. W tym etapie, oprócz wiedzy liczył się też czas udzielenia odpowiedzi. Ta sama liczba poprawnych odpowiedzi udzielona w krótszym czasie oznacza wyższą pozycję w rankingu.

  W sumie, w finale wzięło udział 310 osób.

  Najlepszym wynikiem może się pochwalić Mateusz Gierszewski z firmy Kondix, który odpowiedział poprawnie na 56 pytań. Drugie miejsce zajął Piotr Ratajczak z Axell Logistics, który odpowiedział na tę samą liczbę pytań, ale zajęło mu to 32 sekundy więcej. Podium zamyka Kinga Jabłońska z Hit Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka z 54 poprawnymi odpowiedziami. Gratulujemy!
  Najlepszych dziesięciu spedytorów i spedytorek otrzyma od bonabanco nagrody pieniężne. 

  Na stronie mistrzostw znajduje się pełen ranking, zachęcamy do jego sprawdzenia. 


  Jednocześnie przypominamy, że pytania do Ogólnopolskich Mistrzostw Spedytorów zostały przygotowane we współpracy z prof. dr hab. Maciejem Stajniakiem, prorektorem Wyższej Szkoły Logistycznej, autorem pierwszej podstawy programowej dla zawodu “technik spedytor”.

  Partnerami mistrzostw są: Wyższa Szkoła Logistyki – pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna, która prowadzi interdyscyplinarne i praktyczne kształcenie, otwierając studentom drogę do kariery zawodowej, platforma logistyczna Trans.eu.
  Partnerem medialnym jest portal Trans.INFO.

  Chcesz poznać program partnerski dla spedycji?

  Zostaw kontakt

  Chętnie przedstawimy Ci warunki i korzyści programu Partnerstwo dla Jakości, który jest skierowany do sprawdzonych spedycji.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.