fbpx
 • Finansowanie paliwa
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Finansowanie ZUS, US i pensji
 • Spedycje w klastrze
 • Wypłata gotówki

  płynność finansowa

  Wypłata gotówki

  Finansowanie zaspokaja większość potrzeb przewoźnika, lecz czasami potrzebna jest po prostu gotówka

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Kontakt
 • Newsroom
 • Partnerstwo dla Jakości liczy już 150 rzetelnych spedycji

  Misją klastra bonabanco i programu Partnerstwo dla Jakości jest budowanie długofalowych relacji pomiędzy sprawdzonymi przewoźnikami i rzetelnymi spedycjami. Brak zaufania jest jednym z największych problemów branży TSL, dlatego tylko zweryfikowane firmy mają dostęp do klastra i korzyści jakie niesie ze sobą członkostwo.

  150 spedycji w programie - to dopiero początek

  Coraz szerszy zakres współpracy ze spedycjami, pozwala nam na dopasowanie się do jeszcze większego grona firm i ich potrzeb w zakresie łączenia z odpowiednimi przewoźnikami. Baza przewoźników z klastra bonabanco to ponad 5 000 pojazdów o różnym rozmiarze i zabudowie, co ułatwia spedytorom znalezienie odpowiednich zleceniobiorców.

  Jakie spedycje dołączają do programu Partnerstwo dla Jakości?

  Jesteśmy otwarci na współpracę niezależnie od rozmiaru firmy. Każda spedycja przechodzi u nas szczegółową weryfikację, aby mieć pewność, że współpraca jest bezpieczna. Margo Worldwide, Abakus Logistics, Noku Express Polska – to jedne z najbardziej rozpoznawalnych firm z programu, jednak cała lista liczy ponad 150 firm i znajdziesz ją tutaj.

  Na jakie korzyści mogą liczyć spedycje jak i przewoźnicy z klastra?

  Partnerstwo dla Jakości to program skierowany do spedycji, które wspieramy przy łączeniu ich z przewoźnikami, a także mogą otrzymać wynagrodzenie w postaci premii za wybieranie firm transportowych z klastra.

  Przewoźnicy z klastra bonabanco mogą podejmować regularną współpracę na preferowanych kierunkach i zapewnić sobie stały dostęp do pieniędzy na wydatki firmowe. Budowanie długoterminowych relacji pomaga również zapewnić sobie stabilną pozycję na rynku, co jest niezwykle ważne wśród małych i średnich przewoźników.

   

   

  Partnerstwo dla Jakości - warto dołączyć

  Obserwując wzrost zainteresowania programem Partnerstwo dla Jakości w ostatnich tygodniach, jesteśmy przekonani, że już niebawem będziemy mogli mówić o kolejnych osiągnięciach i firmach zadowolonych z tej współpracy. 

  Wszelkie pytania dotyczące programu Partnerstwo dla Jakości prosimy kierować na adres e-mail brt@bonabanco.com lub telefonicznie

  517 373 262 (8:00 – 16:00) 

  Pełna lista spedycji należących do programu Partnerstwo dla Jakości jest dostępna tutaj.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.