fbpx
 • Pomoc w uzyskaniu karty DKV
 • Finansowanie paliwa
 • Czasowa pomoc finansowa
 • Zapłata 24h po rozładunku
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Opinie bonabanco
 • Kontakt
 • Newsroom
 • Skończyły się zlecenia na wschodzie? Pomożemy Ci w znalezieniu nowych kontrahentów.

  Inwazja Rosji na Ukrainę spowodowała znaczący spadek zleceń na kierunkach prowadzących na wschód. Konieczne jest poszukiwanie nowych zleceniodawców i kierunków działania. W klastrze #bonabanco pomagamy nawiązać bezpieczną współpracę ze spedycjami. Z klastrem współpracuje już 2000 spedycji.

  Nowe kierunki, bezpieczne nawiązanie współpracy

  Inwazja Rosji na Ukrainę wpłynęła na wiele obszarów naszego życia. Dla przewoźników oznacza przede wszystkim utratę zleceń na kierunkach prowadzących na wschód. Konieczne jest poszukiwanie nowych zleceniodawców, operujących na innych kierunkach. Jednak nieznany zleceniodawca może oznaczać ryzyko – nie zawsze da się ocenić, czy jest wiarygodnym płatnikiem, czy zapłaci na czas, czy będzie próbował obciążyć przewoźnika notami za wykreowane niedociągnięcia w realizacji zlecenia.

  W klastrze #bonabanco przewoźnicy mogą liczyć na realną pomoc – 2000 spedycji należy do klastra, z czego 450 bierze udział w programie Partnerstwo dla Jakości. Spedycje z klastra to solidni płatnicy, znamy ich zapotrzebowanie na rodzaje pojazdów, oraz kierunki, które obsługują. Pomagamy w nawiązaniu bezpośredniej współpracy między przewoźnikiem, a dedykowanym spedytorem.

  Ponadto, znamy historię płatniczą 7000 spedycji – na tej podstawie przewoźnicy z klastra mogą w każdej chwili sprawdzić, jak oceniamy zdolność płatniczą zleceniodawców, a także, czy za pośrednictwem bonabanco otrzymają pieniądze zaraz po wykonaniu zlecenia transportowego.
  Przewoźnicy mogą też otrzymać gwarancję bonabanco – czyli gwarancję otrzymania zapłaty za prawidłowo zrealizowane zlecenie transportowe. Przy pierwszych zleceniach od nowej spedycji może to obniżyć ryzyko braku płatności. Gwarantujemy pokrycie 80% wartości zlecenia od ponad 2000 spedycji należących do klastra.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach z przystąpienia do klastra #bonabanco dla Twojej firmy – zadzwoń pod numer 799 387 387 lub wypełnij formularz poniżej.

  Chcę dowiedzieć się więcej o klastrze

  Wypełnij formularz, oddzwonimy i opowiemy Ci o wsparciu, jakie otrzymują przewoźnicy należący do klastra #bonabanco

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.