Bonabanco

Spotkanie z progresem- trzy wydarzenia z sektora TSL

Wszyscy operatorzy działający w branży transportu i logistyki rozumieją ogromną wartość rozwoju zawodowego. Specyfika i tempo zmian sektora sprawia, że adaptacja do nowych okoliczności bardzo często warunkuje przyszłość i pozycję konkurencyjną przedsiębiorstw. Doskonałym sposobem na zdobywanie wiedzy i poznawanie kontaktów są wydarzenia branżowe. W dzisiejszej publikacji przygotowaliśmy 3 spotkania, które z pewnością poszerzą horyzonty każdego przedstawiciela świata TSL!

Spotkania Transportowe- Edycja Jesień 2022, Warszawa, 08.11.2022

Zjazd jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują konkretnych informacji i dysponują ograniczonym czasem. Spotkanie trwa bowiem jeden dzień i dedykowane jest praktykom- przewoźnikom, menedżerom, spedytorom oraz pozostałym pracownikom nadzorującym proces przewozu drogowego.

Każdy konwent porusza kwestie, które rodzą niepokój i niepewność u właścicieli biznesów transportowych. W jesiennej edycji, zaproszeni specjaliści poruszą temat pakietu mobilności, nowych zasad delegowania kierowców, a także kwestie księgowe.

Organizatorzy przygotowali również specjalne zony. Strefa ekspercka umożliwia bezpośredni kontakt ze specjalistami prawnymi oraz dostawcami usług wspierających zarządzanie firmą. Strefa Załadowcy jest wspaniałą szansą do nawiązania praktycznych relacji- również tych biznesowych.

 

Spotkania Transportowe | cykl bezpłatnych konferencji dla branży transportowej

TransLogistica Poland, Warszawa, 7-9.11.2022

Skala tego wydarzenia jest naprawdę imponująca. Targi są największym tego typu przedsięwzięciem w Europie Środkowo-Wschodniej i skupiają specjalistów z obszaru transportu, spedycji i logistyki- wśród nich także zespół bonabanco!

Poza lokalnymi przedstawicielami branży możemy tutaj spotkać klientów z zagranicy, co zwiększa szansę na podjęcie międzynarodowej współpracy. Co więcej, do grona odwiedzających należą reprezentanci firm produkcyjnych, ale także przewoźnicy, spedytorzy, porty morskie i lotnicze oraz centra logistyczne.

Goście otrzymują zróżnicowaną ofertę z zakresu edukacji, usług celnych, zarządzania łańcuchem dostaw, telematyki, giełd ładunków, a nawet transportu intermodalnego lub magazynowania. TransLogica Poland oferuje zatem wiele alternatyw zdobycia nowych kontraktów, a także odkrycie narzędzi, które optymalizują pracę nowoczesnych firm transportowych.

 

Strona Główna – TransLogistica

Transport Logistic, Monachium, 9-12.05.2023

Transport Logistic to impreza z dużą tradycją i jeszcze większą rangą. To jedne z największych targów transportowych i logistycznych o globalnym zasięgu. Inaugurację giełdy zaplanowano na maj przyszłego roku, ale ogromna popularność sprawia, że już teraz warto zarezerwować bilet.

Uczestnicy poznają nowatorskie rozwiązania, które już wkrótce mogą stać się codziennością branży transportowej. Setki międzynarodowych wystawców demonstruje instrumenty poprawiające skuteczność pracy na każdym etapie- w biurach, magazynach i kabinach pojazdów. Transport Logistic gwarantuje przegląd najciekawszych aktualności z sektora logistycznego, zaskakujące trendy, sporą różnorodność gości oraz naprawdę wysoką jakość organizacji.

 

transport logistic | The world’s leading trade fair for logistics and transport

Zobacz też

Zobacz też