Bonabanco

Współpraca dla przewoźnika, czyli prosta droga do sukcesu

Operatorzy transportowi mogą różnić się pod względem specjalizacji frachtu, obszaru działania, posiadanego taboru lub doświadczenia. Jednak, punktem wspólnym dla całej społeczności przewoźników są nieuniknione wyzwania sektora TSL. W dzisiejszej publikacji pokazujemy, jak współpraca z zespołem bonabanco wspiera rozwój firm transportowych- i to na każdym etapie prowadzenia działalności!

Fortuna kołem się toczy

Optymalna współpraca dla przewoźnika powinna uwzględniać kilka kluczowych elementów. W bonabanco doskonale rozumiemy potrzeby naszych partnerów, czego najlepszym dowodem jest opracowana oferta.

Obszar TSL charakteryzuje się rekordowo wysokim poziomem zadłużenia, a wciąż rosnące wymagania utrudniają prowadzenie biznesu. To właśnie płynność finansowa w dużym stopniu determinuje pozycję na rynku, a kooperacja z bonabanco umożliwia budowanie ogromnej przewagi konkurencyjnej. W jaki sposób?

Finansowanie kosztów przewoźnika jest wyjątkowo proste! Wystarczy, że określisz potrzeby ekonomiczne, a następnie prześlesz nam dokumenty potwierdzające realizację zleceń. Wówczas bonabanco opłaci wszystkie faktury związane z prowadzeniem Twojej firmy i gotowe! Ten intuicyjny system pomocy dla branży transportowej przyciąga partnerów o bardzo zróżnicowanym charakterze pracy- klientami są także busiarze! Oto co jeszcze oferuje wsparcie finansowe dla przewoźników!

ZUS, US i kadra

Należy zaznaczyć, że współpraca dla przewoźnika w standardzie bonabanco wyklucza szablonowy faktoring transportowy. Nasi eksperci opracowali autorski i bardzo nowoczesny model finansowania, który obejmuje najważniejsze  wydatki.

Pokrywanie kosztów obejmuje kilka kategorii. Pierwszą są opłaty administracyjne- pensje dla pracowników, a także zobowiązania wobec ZUS i US. Terminowe wypłacanie wspomnianych płatności kreuje profesjonalny i rzetelny wizerunek firmy transportowej, a to wpływa na jej progres.

Kierowcy mają pewność wynagrodzeń, co przekłada się na lojalność wobec firmy. Taki atut jest szczególnie ważny w czasie ogromnych niedoborów wykwalifikowanych pracowników. Co więcej, terminowość względem urzędów umacnia wiarygodność samego przedsiębiorstwa i zachęca potencjalnych klientów do podejmowania współpracy!

OCP

Wsparcie finansowe przewoźnika obejmuje również aspekty umożliwiające swobodne, a przede wszystkim bezpieczne prowadzenie biznesu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika jest asekuracją przeciwko uszkodzeniom lub innym niepożądanym okolicznościom- a tych podczas realizacji transportu nie brakuje.

Co ważne, OCP nie jest obowiązkowe! Niemniej jednak rzeczywistość pokazuje, że ubezpieczenie jest konieczne dla podejmowania zleceń. Zaprojektowana przez bonabanco współpraca dla przewoźnika umożliwia błyskawiczne opłacenie składki OCP, a w konsekwencji dostęp do rynku atrakcyjnych kontrahentów i frachtów.

Leasing

Inwestycja we własną flotę pojazdów jest niezwykle ważny wydarzeniem, a jednocześnie sporym obciążeniem. To właśnie leasing jest sprawdzonym rozwiązaniem, które balansuje zakup specjalistycznego pojazdu oraz płynność pieniężną firmy.

Finansowanie leasingu dla transportu w modelu nowoczesnego faktoringu bonabanco to szereg korzyści. Zapewniamy terminowe regulowanie należności, a tym samym budujemy dla Ciebie silną pozycję negocjacyjną podczas poszerzania taboru. W ten sposób możesz skupić się na prowadzeniu działalności, bez obawy o utratę niezbędnego narzędzia.

Ta zaawansowana sieć opcji to ochrona wobec wszelkich zagrożeń, wynikających z prowadzenia własnego przedsiębiorstwa transportowego. Kluczem do opisywanych środków jest klaster bonabanco!

Klaster transportowy, czyli wyższa kultura przewozu

Klaster bonabanco to zupełnie nowy format usług wsparcia dla przedstawicieli sektora transportowego. W tym modelu współpraca dla przewoźnika bazuje na dostarczeniu realnej asysty w dwóch segmentach- pomocy przy finansowaniu bieżących kosztów firmy, a także dostępu do bogatego rynku spedycji i zleceń! Tak kompleksowej strategii wsparcia nie oferuje żaden operator!

Zatem, jakie są pozostałe zalety klastra transportowego? Wyjątkowa przestrzeń partnerstwa w ramach klastra bonabanco kreuje idealne warunki współpracy dla wszystkich podmiotów uczestniczących w procesie przewozu ładunków.

Przewoźnik otrzymuje dostęp do specjalnie wyselekcjonowanej grupy firm spedycyjnych o zweryfikowanej historii płatności. W praktyce to ponad 2000 podmiotów gospodarczych, które wyróżniają się specjalnym oznakowaniem na platformie Trans.eu, a także blisko 700 przedstawicieli programu Partnerstwo dla Jakości! Podjęcie regularnej współpracy zmniejsza koszty własne prowadzenia biznesu, pozwala zoptymalizować pracę kierowców oraz skupić się na pozyskiwaniu kolejnych zleceń.

Co więcej, klaster bonabanco to gwarancja otrzymania płatności. Prawidłowo zrealizowane zlecenie oznacza pieniądze na Twoim koncie i to już po 24 godzinach od dostawy! Taka przewaga eliminuje najpoważniejsze wyzwanie sektora transportowego, które zaburza płynność prowadzenia przedsiębiorstwa- niezwykle długi czas oczekiwania na uregulowanie faktur.

W tym miejscu należy podkreślić także potrzeby firm spedycyjnych. Sektor TSL bazuje na terminowości, bezpieczeństwie oraz rzetelności. Z tego powodu zleceniodawcy poszukują partnerów transportowych o nieposzlakowanej organizacji pracy. Wsparcie uzyskane w klastrze bonabanco obejmuje finansowanie niezbędnych wydatków, zapewniając przewoźnikom doskonałe warunki do obsługi klientów.

Klaster bonabanco to także preferencyjne warunki kart paliwowych DKV BP Routex, a także płatności za tankowane paliwo już po 60 dniach. bonabanco to współpraca dla przewoźnika w zupełnie nowym wymiarze!

Zobacz też

Zobacz też