fbpx
 • Gwarancja bonabanco
 • Pomoc w uzyskaniu karty DKV
 • Finansowanie paliwa
 • Zapłata 24h po rozładunku
 • Spedycje w klastrze
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Opinie bonabanco
 • Kontakt
 • Newsroom
 • Znajdź pojazd - nowe możliwości dla spedycji i przewoźników

  "Znajdź pojazd" to usługa zwiększająca efektywność pracy spedytorów. Jednocześnie, przewoźnikom daje możliwość otrzymywania ofert dopasowanych do lokalizacji ich pojazdów po rozładunku.

  Wsparcie dla branży TSL

  W bonabanco dostarczamy rozwiązania, które ułatwiają prowadzenie firm w branży transportowej, w szczególności przewoźnikom drogowym oraz spedycjom.
  Wdrażamy obecnie nową usługę – Znajdź pojazd. To wygodne narzędzie dla spedycji, które szybko potrzebują znaleźć wolny pojazd dla ładunku znajdującego się w konkretnej lokalizacji. Spedytor, zamiast wysyłać zapytanie do wszystkich współpracujących z nim przewoźników lub publikować ofertę na giełdzie transportowej, może wyszukać pojazdy znajdujące się w pobliżu miejsca załadunku i zaproponować podjęcie zlecenia tylko wybranym przewoźnikom, których pojazdy znajdują się w pobliżu ładunku.

  Usługa ta może zdecydowanie poprawić efektywność pracy spedytorów, a jednocześnie dać przewagę przewoźnikom – mogą oni otrzymywać propozycje podjęcia ładunków dopasowane do lokalizacji, w których znajdują się ich samochody po rozładunku.

  Przygotowując usługę “Znajdź pojazd” zdecydowaliśmy się na wykorzystanie map HERE – mówi Waldemar Wysowski, prezes bonabanco – to uznany dostawca map dla branży TSL. Spedytorzy, podając lokalizację ładunku, mogą wybrać zasięg, w którym zostaną wyszukane pojazdy, a następnie wybrać pojazdy, z których właścicielami skontaktuje się bonabanco i potwierdzi zainteresowania ofertą spedycji. Proces ten będzie automatyzowany, aby do niezbędnego minimum skrócić czas potrzebny do zawarcia transakcji.

  Usługa powstała we współpracy z Platformą CO3, która zapewnia firmom transportowym integrację z ponad 380 dostawcami telematyki na rynku.

  Szansa dla przewoźników

  Z rozmów z przewoźnikami wiemy, że w dobie nadciągającej recesji są zainteresowani zwiększeniem szans na otrzymywanie zleceń od dobrych spedycji z klastra #bonabanco. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że przewoźnicy wysoko sobie cenią prywatność, dlatego spedytorzy, korzystając z usługi “Znajdź pojazd”, nie mają możliwości śledzenia aut przewoźników. Dostają informację o ich lokalizacji tylko w momencie generowania zapytania.

  Chciałbyś otrzymywać propozycję ładunków od spedycji z klastra #bonabanco w miejscu rozładunku?

  Wypełnij formularz

  Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą

  Jesteś spedytorem i chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze?

  Wyślij maila na adres brt@bonabanco.com. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.