Bonabanco

Co dała mi współpraca z bonabanco?

Poznaj historię każdego z nich i dowiedz się, jak dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom mogli rozwinąć skrzydła oraz wykorzystać w pełni potencjał drzemiący w ich firmach.

Dołącz już dzisiaj do klastra #bonabanaco!

Usługi świadczone są szybko i profesjonalnie. Ułatwia to nam prowadzenie działalności transportowej i pomaga w zachowaniu płynności finansowej.

Marek Zyla

Dzięki firmie bonabanco utrzymałem się na rynku i na nowo odzyskuję płynności finansowe, bo jak wiadomo w transporcie różnie to bywa. Opiekun który został mi przydzielony, Pan Mikołaj jest przykładem pełnego profesjonalizmu, nie było sprawy w której by nie pomógł. Bardzo polecam firmę bonabanco zarówno małym jak i większym przedsiębiorcom.

Marek Zyla

Firma transportowa M.S.Cargo

Chciałbym serdecznie polecić firmę bonabanco. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze, w szczególności z Panią Dorotą i z Panem Michałem. Dzięki współpracy z bonabanco nie muszę czekać 90 dni na zapłatę za fracht,
a ponadto mam profesjonalną pomoc w szukaniu ładunków. Polecam!

CPS Tomasz Krupa

Dzięki BONABANCO stanąłem na nogi. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, dodatkowo bardzo kompetentni pracownicy ala spedytorzy. Stały kontakt, negocjują stawki. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam. Bardzo dziękuję Pani Oldze B, mojej opiekunce,oraz Panu Michałowi za profesjonalizm i szukanie ładunków.

Jarosław Kurszewski

Polecam współpracę 😉 jasne warunki współpracy oraz bardzo dobry kontakt
z opiekunem p Panią Agnieszką 😉 100% Polecam 😉

Piotr Sopek

Polecam współpracę z bonabanco. Wreszcie można zapanować nad płynnością finansowa w firmie, możliwość finansowania faktur o dłuższym terminie płatności. Pełen profesjonalizm i bardzo pomocni doradcy. Nasza opiekunka klienta Pani Klaudia Konefał zawsze służy pomocą, bardzo szybko odpowiada lub oddzwania.

Mirosława Politowicz

Poznaj historie naszych klientów

“Współpracuję z bonabanco od 2 lat. Od tego czasu moja firma uzyskala stabilność finansową. Współpracę z opiekunem uważam za wzorową.”

MILTON SP. Z O.O.

“Z bb współpracuję juz od jakiś 6 miesięcy. Pozwoliło mi to na spokojne funkcjonowanie mojej firmy. Jest gotówka na czas – na paliwo,
na wynagrodzenia.”

JACEK WACH
PPHU “LING”

“Z bonabanco współpracuję od 2 lat. Współpracę oceniam fantastycznie. Otrzymuję odpowiedzi na na wszystkie moje pytania w ciągu 10-15 minut.”

OPEN EUROPE SP. Z O.O.

“Współpracuję z bonabanco od 2 lat. Od tego czasu moja firma uzyskala stabilność finansową. Współpracę z opiekunem uważam za wzorową.”

ABBLY SP. Z O.O.