fbpx
 • Klaster #bonabanco
 • Finansowanie paliwa

 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Opinie bonabanco
 • Kontakt
 • Newsroom
 • Opinie klientów o bonabanco

  Poniżej znajdziesz kilka opinii klientów o naszych usługach oraz współpracy z bonabanco. Poznaj historię każdego z nich i dowiedz się, jak dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom mogli rozwinąć skrzydła oraz wykorzystać w pełni potencjał drzemiący w ich firmach.Dołącz już dzisiaj do klastra #bonabanaco!

  Marek Zyla

  Usługi świadczone są szybko i profesjonalnie. Ułatwia to nam prowadzenie działalności transportowej i pomaga w zachowaniu płynności finansowej.

   

  Jarosław Kurszewski

  Dzięki BONABANCO stanąłem na nogi. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, dodatkowo bardzo kompetentni pracownicy ala spedytorzy. Stały kontakt, negocjują stawki. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam. Bardzo dziękuję Pani Oldze B, mojej opiekunce,oraz Panu Michałowi za profesjonalizm i szukanie ładunków.

   

  Mariusz Stefan

  Firma transportowa M.S.Cargo Mariusz Stefan, jestem właścicielem małej firmy transportowej świadczącej usługi transportowe na terenie krajów UE, dzięki firmie bonabanco utrzymałem się na rynku i na nowo odzyskuję płynności finansowe, bo jak wiadomo w transporcie różnie to bywa. Opiekun który został mi przydzielony, Pan Mikołaj jest przykładem pełnego profesjonalizmu, nie było sprawy w której by nie pomógł. Bardzo polecam firmę bonabanco zarówno małym jak i większym przedsiębiorcom.

   

  Piotr Sopek

  Polecam współpracę 😉 jasne warunki współpracy oraz bardzo dobry kontakt z opiekunem p Panią Agnieszką 😉 100% Polecam 😉

   

  Mirosława Politowicz

  Polecam współpracę z bonabanco.
  Wreszcie można zapanować nad płynnością finansowa w firmie, możliwość finansowania faktur o dłuższym terminie płatności. Pełen profesjonalizm i bardzo pomocni doradcy. Nasza opiekunka klienta Pani Klaudia Konefał zawsze służy pomocą, bardzo szybko odpowiada lub oddzwania.

   

  CPS Tomasz Krupa

  Chciałbym serdecznie polecić firmę bonabanco. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze, w szczególności z Panią Dorotą i z Panem Michałem. Dzięki współpracy z bonabanco nie muszę czekać 90 dni na zapłatę za fracht, a ponadto mam profesjonalną pomoc w szukaniu ładunków. Polecam!

  MILTON SP. Z O.O.

  Opinie o Bonabanco

  JACEK WACH PPHU "LING"

  Opinie o bonabanco Jacek Wach

  OPEN EUROPE SP. Z O.O.

  Opinie o Bonabanco

  ABBLY SP. Z O.O.

  Opinie o bonabanco Jolanta Zgorzelska

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.