fbpx

Opinie klientów o bonabanco

Poniżej znajdziesz kilka opinii klientów o naszych usługach oraz współpracy z bonabanco. Poznaj historię każdego z nich i dowiedz się, jak dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom mogli rozwinąć skrzydła oraz wykorzystać w pełni potencjał drzemiący w ich firmach.Dołącz już dzisiaj do klastra #bonabanaco!

Marek Zyla

Usługi świadczone są szybko i profesjonalnie. Ułatwia to nam prowadzenie działalności transportowej i pomaga w zachowaniu płynności finansowej.

 

Jarosław Kurszewski

Dzięki BONABANCO stanąłem na nogi. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, dodatkowo bardzo kompetentni pracownicy ala spedytorzy. Stały kontakt, negocjują stawki. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, polecam. Bardzo dziękuję Pani Oldze B, mojej opiekunce,oraz Panu Michałowi za profesjonalizm i szukanie ładunków.

 

Mariusz Stefan

Firma transportowa M.S.Cargo Mariusz Stefan, jestem właścicielem małej firmy transportowej świadczącej usługi transportowe na terenie krajów UE, dzięki firmie bonabanco utrzymałem się na rynku i na nowo odzyskuję płynności finansowe, bo jak wiadomo w transporcie różnie to bywa. Opiekun który został mi przydzielony, Pan Mikołaj jest przykładem pełnego profesjonalizmu, nie było sprawy w której by nie pomógł. Bardzo polecam firmę bonabanco zarówno małym jak i większym przedsiębiorcom.

 

Piotr Sopek

Polecam współpracę 😉 jasne warunki współpracy oraz bardzo dobry kontakt z opiekunem p Panią Agnieszką 😉 100% Polecam 😉

 

Mirosława Politowicz

Polecam współpracę z bonabanco.
Wreszcie można zapanować nad płynnością finansowa w firmie, możliwość finansowania faktur o dłuższym terminie płatności. Pełen profesjonalizm i bardzo pomocni doradcy. Nasza opiekunka klienta Pani Klaudia Konefał zawsze służy pomocą, bardzo szybko odpowiada lub oddzwania.

 

CPS Tomasz Krupa

Chciałbym serdecznie polecić firmę bonabanco. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze, w szczególności z Panią Dorotą i z Panem Michałem. Dzięki współpracy z bonabanco nie muszę czekać 90 dni na zapłatę za fracht, a ponadto mam profesjonalną pomoc w szukaniu ładunków. Polecam!

MILTON SP. Z O.O.

Opinie o Bonabanco

JACEK WACH PPHU "LING"

Opinie o bonabanco Jacek Wach

OPEN EUROPE SP. Z O.O.

Opinie o Bonabanco

ABBLY SP. Z O.O.

Opinie o bonabanco Jolanta Zgorzelska