Program "Partnerstwo dla Jakości" łączy rzetelne i wypłacalne spedycje ze zweryfikowanymi przewoźnikami.


Dzięki temu obie strony mają pewność współpracy na najwyższym poziomie, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i stałej płynności finansowej.


Lista zawiera ponad 225 firm spedycyjnych, które do tej pory przystąpiły do programu.

Program Partnerstwo dla Jakości

Aby znaleźć konkretną firmę, wciśnij klawisze CTRL + F i wpisz nazwę.

Jak znaleźć:

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas: 71 308 78 80 lub napisz na: bok@bonabanco.com.

24/7 Logistik Bartosz Zarzycki

2TARGET Jacek Lorencki

4 Żyrafy Sp. z o.o. Sp. Jawna

Abakus Logistics Sp. z o.o.

Aber Renata Zięć, Barbara Florkiewicz

AD Logistics Joanna Cieśluk

Admar Mariusz Woźniak

Agnes Logistic Agnieszka Tomczak

Ajeto Piotr Golczewski

Alfa Trans Anna Główko

AM Sped Group Sp. z o.o.

AMB Logistics Witt Beata

AMTK Logistic Sp. z o.o.

ANNIE LOGISTIC Anna Masiera

Aramis System Sp. z o.o.

Arra Group Sp. z o.o. Sp.k.

Artimas Sp. z o.o.

AT ROAD Sp. z o.o.

ATTS Sp. z o.o.

B&D Spedition Sp. z o.o.

Bartosz Borth

Bedmet Sp. z o.o. Sp. k.

Beskidia Invest Magdalena Duda

BETTER TSL Kamil Piórkowski

Blumen Transporte Krzysztof Kwiatkowski

BMP Logistic Sp. z o.o.

BRJE Herberg S.J.

BST CARGO Sp. z o.o.

BUDIAK Karolina Anioł

CARGO EUROPE Marcin Andraczko

CARGOBIZ Anna Bizan

Craft-Trans. Speed Sylwia Szklarz

CRASCO Sp. z o.o.

Creative Logistic Group Sp. z o.o.

Cubatic Anita Niechciał

D&W Dagmara Michalak

Dantra Sp. z o.o.

Delta Express EU Sp. z o.o.

Domaltom Tomasz Chwiła

Donata Kańduła-Bączkiewicz Apel Spedycja

Dori Trans Sp. z o.o.

DOS Transport Dominik Świtkowski

Driver Mariusz Wójcik

DSB Logistics Sp. z o.o.

Dual Speed Paweł Krasowski, Maciej Popławski s.c.

Easy Pro Logistik Sp. z o.o.

Easy Way Sp. z o.o.

Eco Log Maciej Maćków

Eco Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Elandra Monika Lalak-Foksińska

Emka Logistics Sp. z o.o.

Energy Sped Mateusz Tarnawski

Ergologis Sp. z o.o.

ESTE Logistics Sp. z o.o. sp. k.

Euro Logistics Ltd Sp. z o.o.

Euro Trans - Sped Kwidzyn

Euro Trans Marek Mazur

EUROCRAFT LOGISTICS Daniel Zawadzki Agnieszka Zawadzka s.c.

Europa Logistics Sp. z o.o.

Eurotrans Joanna Troczyńska

Ex + Re Jolanta Olechnowicz

Extreme Trans Direct Sp. z o.o. Sp. k. 

Extreme Trans Sp. z o.o.

Fairlox Expo- & Eventlogistics Sp. z o.o.

Fast Cargo Grażyna Płocińska

Feniks K&L Sp. z o.o.

Firma Jakubowski s.c.

Forcon Logistics Sp. z o.o. sp. k.

FRAMTRANS Robert Krysztofiec

Gea Invest Sp. z o.o.

GEMINI Transport Marcin Borkowski

Gk Tsl Transport Spedycja Logistyka Sp. k.

Glosbe Logistics Anna Domeradzka

Golden Sp. z o.o.

Gomar Transport & Logistics A.maroński Sp. j. 

Green Lights Radosław Szymanowicz

Grosped Sp. z o.o.

Grupa Idziak Sp. z o.o.

Homwheels Anna Hombek

Hopper TSL Sp. z o.o.

HORIZON Tomasz Kamaszewski

Husar Arkadiusz Wiśniewski

Hyway Zofia Grelewska - Sieczko

IM Logistics Ilona Matusiak

INTER-LOG Sp. z o.o.

Intrans Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Itrans Sp. z o.o. Sp. K.

Jacek Tomaszewski Jactom

Jakub Baniewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Qbatrans

Jan-Trans Dariusz Janiec

Jarosław Józef Kupiński - Lj. Truck

Jit Logistik Sp. z o.o. Sp. K.

JP LOGISTIC Danuta Jastrzębska

JTKM SPEDITION Jolanta Szymańska

Jupiter Transport Piotr Łukaszuk

Kacprowski Logistics Marcin Kacprowski

Kadilon Sp. z o.o.

Karamać Logistics s.c.

Karo-Spedycja Renata Herberg Sp.j.

Karsped Monika Karuk

Keylink Krystian I Barbara Kaźmierczak

Kirin Krzysztof Potyralski

KMLOGISTICS K. Kuczur M. Rosiński

Koimex Spółka Akcyjna

Kondor s.c. Katarzyna i Kazimierz Żywanowscy

Krystyna Marczewska Cargo King

Krzysztof Duralski DURAL TEAM

Krzysztof Kaczmarek SDS

Leader Logistics Sp z o.o.

LeanLogistic Sp. z o.o. Sp. k.

Leo Group Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Log Mag Sp. z o.o.

Logis com sp. z o.o.

LOGISSMILE TSE Sp. z o.o.

Logistics Xdocking System Sp. z o.o. sp. k.

Logit Tomasz J. Kowalewski i Wspólnicy s.j.

Loyal Partner Sp. z o.o. Sp. k.

LTL Express Maciej Prochowski

LYALIN&CO Sp. z o.o.

Mag-Ma Sp. z o.o. Sp. k.

Magda-Trans Sp. z o.o.

Malik Logistics Mateusz Malik

Maple Group Sp. z o.o. Sp. K.

Marek MARCINIAK MOBILE 24

Margo Worldwide Sp. z o.o. Sp. k.

Margo-Express Małgorzata Mróz

Mariusz Pałka Maktur Logistics

Mariusz Zaleśkiewicz Zaleś

Marsal Freight Transport & Spedycja Marek Salata

Martrans Katarzyna Zwolińska

Master TSL Sp. z o.o. Sp. k.

Matex Transport s.c. 

Monika Sobolewska Tomasz Sobolewski

Max Krzysztof Szor

Mazi Trans Sp. z o.o.

Merc-Trans Sp. z o.o. Sp.K.

MGM Trans Grzegorz Śliwa

Mirosław Dudzik Mirtrans

MJG Serwis Sp. z o.o. Sp.k.

Mk Tsl Michał Bober

Mobile Auto-Radomski Sp. j.

Modus Logistics Jacek Gdowski

Montana St Paweł Tworkowski

Moon Logistics Mateusz Bąk

More-Trans Renata Mosiewicz, Dawid Miarka Sp. j.

MPT-TRANS Sp. z o.o.

Mtd Logistics Sp. z o.o.

MTI Group Sp. z o.o.

Mtm Trakt Sp. z o.o.

MULTICONNECT Kamila Stawarz

Negocjator Frachtu Marcin Gapiński

NG Group Sp. z o.o.

Noku Express Polska Sp. z o.o.

Nova Logistics Janusz Bartków

Oletrans Jolanta i Krzysztof Olechnowicz sp.j.

OTM Logistyka Sp. z o.o.

P.H.U. Keraj Logistics Jarosław Kiślak

P.H.U. Łukpol E.Kawczyńska, K.Kartasińska Sp. j.

P.P.H. KORENA-BIS Wojciech Sęk

P.P.H.U. "Trans-Pik" Piotr Kopacz

P.W. Zefir Sławomir Sroka

PAG Polska s.c. 

Czesław Parysz Tomasz Głodek

PAKO GROUP Sp. z o.o.

Paweł Bykowski Spedycja Tokio Trans

Paweł Siwiak Transbus

Perun Transport Sp. z o.o. Sp. K.

Plus Logistics Soremski & Jaskólski Sp.j.

POL-BUSS Sp. z o.o. Sp. k.

Polish Forwarding Company Sp. z o.o.

Polmark Logistic Sp. z o.o.

Power Trade - Konrad Hrabia

Prestiż - Sławomir Świątek

PRL Grzegorz Piotrowski

Proinvest Sp. z o.o.

Prolix Michał Michalski

Prosperity TSL Mateusz Marciniak

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ANMAR Sp. z o.o. Sp.k.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ritex Sp. z o.o. Sp. K.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WIOL-MAR Wioletta Dowgiert

PTH Transhand Sp. z o.o.

Rado Trans Sp. z o.o.

Ragnar Logistics Sp. z o.o.

Render Sp. z o.o.

Rent-Bud Sp. z o.o.

Rotis Sp. z o.o.

Route Logistik Żaneta Sobczak

RS Logistics S.Rożeński, M.Sitarz Sp.j.

Rudy Transport&Spedition Tomasz Rudy

S&M Logistic Z.Gulcz i M.Nawrocki s.j.

Safe Way Transport Marta Arcyz

Satori Sp. z o.o.

Scandica Logistics Sp. z o.o.

Semicargo Karol Pściuk

SemiCargo Sp. z o.o.

Serwistal Sp. z o.o.

SM TRANS Sylwester Marciniak

Soa Trans Olga Cieślarczyk

SUPPLY CHAIN Wiktor Ligmanowski

Szotowicz Krystian TSL

Timon-Trans Sp. z o.o.

Tire Expert Maciej Słotwiński

Tirsped Sp. z o.o.

Tm Transport - Spedycja Sp. z o.o. Sp. k.

Tolltrans Sp. z o.o.

Tomtrans Tomasz Ciupa

Trakor Sp. z o.o.

Trans Drog Wyczółkowscy Sp.j.

Transam Sp. z o.o.

Transdud Stanisław Dudkowski

Transport Mounir Arfaoui

Transport Spedycja Duszyński

 DionizyTranssped Sp. z o.o. Sp. k.

TSW-POL Sp. z o.o.

Tuporte Sp. z o.o.

Tyczyński Tomasz Tyczyński Transport

Uniq Logistic Sp. z o.o. s.j.

Universal Group Sp. z o.o.

Usługi Transportowe Karina Merchut

Usługowy Przewóz Osób Kochspol Świerżewski Sykała s.j.

Vilga Sp. z o.o.

Vml S.A.W&W s.c. 

Łukasz Wajchert, Wiesław Węgielnik

Wartko Tsl Marcin Schindler

WEN s.c.

WERNIC Marek Bielski

WertWagen Sp. z o.o.

Wilhelm Rosebrock GmbH & Co. (KG) Spółka Komandytowa, Oddział w Polsce

Wojciech Dąbrowski ItsWorld’s Corners Logistics s.c. 

Piotr Stefanowicz, Katarzyna Orłowska

WORLDLOGIS Patrycja Małecka

Wortel Sp. z o.o.

WWS Sp. z o.o. Sp. k.

Zakład Handlowo - Usługowy "DĘBEX" Ireneusz Strugała


Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 k.c.