Program "Partnerstwo dla Jakości" łączy rzetelne i wypłacalne spedycje ze zweryfikowanymi przewoźnikami.


Dzięki temu obie strony mają pewność współpracy na najwyższym poziomie, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i stałej płynności finansowej.


Lista zawiera ponad 350 firm spedycyjnych, które do tej pory przystąpiły do programu.

Program Partnerstwo dla Jakości

Aby znaleźć konkretną firmę, wciśnij klawisze CTRL + F i wpisz nazwę.

Jak znaleźć:

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas: 71 308 78 80 lub napisz na: bok@bonabanco.com.

"MITO" Radosław Rygielski

24/7 Logistik Bartosz Zarzycki

2TARGET Jacek Lorencki

4 Żyrafy Sp. z o.o. Sp. Jawna

Abakus Logistics Sp. z o.o.

ABC System Biuro Handlowo-Usługowe Violetta Mendlikowska

Aber Renata Zięć, Barbara Florkiewicz

AD Logistics Joanna Cieśluk

Admar Mariusz Woźniak

Agnes Logistic Agnieszka Tomczak

Ajeto Piotr Golczewski

AKL Spedition Krzysztof Dmytryk

Alfa Trans Anna Główko

AM Sped Group Sp. z o.o.

AMB Logistics Witt Beata

AMTK Logistic Sp. z o.o.

Andryszczyk Tomasz Peritus

Andrzej Dec Firma Handlowa

Andur Sp. z o.o

ANNIE LOGISTIC Anna Masiera

Aramis System Sp. z o.o.

ARM Michał Kuzaj

Arra Group Sp. z o.o. Sp.k.

Artimas Sp. z o.o.

AST Anna Gudzowska

AT ROAD Sp. z o.o.

ATRA LOGISTIC PIOTR OPAŁKAATTS Sp. z o.o.

Auto Ka-Ro Spedycja Adam Kamiński

AUTOMOTO TSL Sp. z o.o.

AXL Polska Sp. z o.o.

B-Trans Spedition Katarzyna Brewińska

B. Weber Sp. z o.o.

B&D Spedition Sp. z o.o.

B&G Solutions Sp. z o.o.

Bartosz Borth

Bedmet Sp. z o.o. Sp. k.

Beskidia Invest Magdalena Duda

BETTER TSL Kamil Piórkowski

Black Cat Logistics - Aleksandra Lis-Przystalska

Blumen Transporte Krzysztof Kwiatkowski

BMP Logistic Sp. z o.o.

BO-MAR Ewa Wróblewska

BOKATRANS Katarzyna Padlewska

BRJE Herberg S.J.

Budan TSL Sp. z o.o.

BUDIAK Karolina Anioł

Cargo Carrier Grudniewska Joanna

CARGO EUROPE Marcin Andraczko

CARGOBIZ Anna Bizan

Caro Speed Sp. z o.o.

Confidence Group ANNA BACHUR

Craft-Trans. Speed Sylwia Szklarz

CRASCO Sp. z o.o.

Creative Logistic Group Sp. z o.o.

Cubatic Anita Niechciał

Ćwikła Janusz P.H."EXPO"

D&W Dagmara Michalak

Dantra Sp. z o.o.

DCE Logistics Paweł Lewicki

DEBETTRANS Sp. z o.o. Sp. k.

Delta Express EU Sp. z o.o.

DHM SPEDITION Maciej Romański

Domaltom Tomasz Chwiła

Donata Kańduła-Bączkiewicz Apel Spedycja

Dori Trans Sp. z o.o.

DOS Transport Dominik Świtkowski

Driver Mariusz Wójcik

Droper Logistic Sp. z o.o.

DSB Logistics Sp. z o.o.

Dual Speed Paweł Krasowski, Maciej Popławski s.c.

Easy Pro Logistik Sp. z o.o.

Easy Way Sp. z o.o.

Eco Log Maciej Maćków

Eco Transport Sp. z o.o. Sp.k.

Elandra Monika Lalak-Foksińska

Eltrans-PL Sp. z o.o

Emka Logistics Sp. z o.o.

Energy Sped Mateusz Tarnawski

Ergologis Sp. z o.o.

ESTE Logistics Sp. z o.o. sp. k.

Euro Logistics Ltd Sp. z o.o.

Euro Trans - Sped Kwidzyn

Euro Trans Marek Mazur

EUROCRAFT LOGISTICS Daniel Zawadzki Agnieszka Zawadzka s.c.

Europa Logistics Sp. z o.o.

Eurotrans Joanna Troczyńska

Ewa Birycka Spedytor

Ex + Re Jolanta Olechnowicz

Extreme Trans Direct Sp. z o.o. Sp. k.

Extreme Trans Sp. z o.o.

Fabio Lattuada "FABIO-TRANS"

Fairlox Expo- & Eventlogistics Sp. z o.o.

Fast Cargo Grażyna Płocińska

Feniks K&L Sp. z o.o.

Finit Sp. z o.o.

Firma Jakubowski s.c.

Firma Spedycyjna Malia Maciej Kotula

Firma Usługowo-Handlowa AKAR Piela Grzegorz

Focus on business Dariusz Jarlachowicz

Forcon Logistics Sp. z o.o. sp. k.

FRAMTRANS Robert Krysztofiec

FRESH TRUCK Marta Świętanowska

FROGS Robert Żabczyński

Gea Invest Sp. z o.o.

GEMINI Transport Marcin Borkowski

Gk Tsl Transport Spedycja Logistyka Sp. k.

Glosbe Logistics Anna Domeradzka

Golden Sp. z o.o.

Gomar Transport & Logistics A.maroński Sp. j.

Green Lights Radosław Szymanowicz

Grosped Sp. z o.o.

Gruber Logistics sp. z o.o.

Grupa Idziak Sp. z o.o.

HNS TRANSPORT & SPEDITION Daniel Hanus

Homwheels Anna Hombek

Hopper TSL Sp. z o.o.

HORIZON Tomasz Kamaszewski

HRJ TRANS Radosław Citak

Husar Arkadiusz Wiśniewski

Hyway Zofia Grelewska - Sieczko

IM Logistics Ilona Matusiak

Imperio Przemysław Kardasz

InMotion Daria Jabłońska

INTER-LOG Sp. z o.o.

INTRACT.PL Sp. z o.o.

Intrans Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Itrans Sp. z o.o. Sp. K.

Jacek Tomaszewski Jactom

Jakub Baniewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Qbatrans

Jan-Trans Dariusz Janiec

Jarosław Józef Kupiński - Lj. Truck

Jit Logistik Sp. z o.o. Sp. K.

JKM Spedition Jolanta Monika Masłowska

JP LOGISTIC Danuta Jastrzębska

Jp Logistics Patryk Jędrys

JTKM SPEDITION Jolanta Szymańska

Jupiter Transport Piotr Łukaszuk

Just In Time Logistics Sp. z o.o.

K2 Logistics Kanstantsin Zhuchko

KA-SPED Kazimierz Kozłowski Kacprowski Logistics Marcin Kacprowski

KADILON Sp. z o.o.

KAES Logistics Sp. z o.o.

Karamać Logistics s.c.

Karo-Spedycja Renata Herberg Sp.j.

Karsped Monika Karuk

Kazimierz Polański “Polański” Transport - Spedycja

Keylink Krystian I Barbara KaźmierczakKirin Krzysztof Potyralski

KMLOGISTICS K. Kuczur M. Rosiński

KMS Kamil Nagórski

Koimex Spółka Akcyjna

Kondor s.c. Katarzyna i Kazimierz Żywanowscy

Konrad Sender Cargo Silesia

KR Solution Sp. z o.o. Sp. k.

Krystyna Marczewska Cargo King

Krzysztof Duralski DURAL TEAM

Krzyżanowscy Transport Daniel Krzyżanowski

Leader Logistics Sp z o.o.

LeanLogistic Sp. z o.o. Sp. k.

Leo Group Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Log Mag Sp. z o.o.

Logconcept Sp. z o.o.

Logis com Sp. z o.o.

Logisflex M&N Alex Minkoumou Noumi

LOGISSMILE TSE Sp. z o.o.

Logistics Xdocking System Sp. z o.o. sp. k.

Logit Tomasz J. Kowalewski i Wspólnicy s.j.

Loyal Partner Sp. z o.o. Sp. k.

LTL Express Maciej Prochowski

LYALIN&CO Sp. z o.o.

Mag-Ma Sp. z o.o. Sp. k.

Magda-Trans Sp. z o.o.

Magdalena Dudzińska-Florczyk, SPEDYCJA M. DUDZIŃSKA-FLORCZYK

Magistral Transport Sp. z o.o.

Malik Logistics Mateusz Malik

Maple Group Sp. z o.o. Sp. K.

Marek MARCINIAK MOBILE 24

Margo Logistics Marta Mielewczyk

Margo Worldwide Sp. z o.o. Sp. k.

Margo-Express Małgorzata Mróz

Marian Socha Sochtrans Transport i Logistyka

Mariusz Pałka Maktur Logistics

Mariusz Zaleśkiewicz Zaleś

Marsal Freight Transport & Spedycja Marek Salata

Marta Pędowska-Łobaza "MARTEA" Transport i Spedycja

Martrans Katarzyna Zwolińska

Master TSL Sp. z o.o. Sp. k.

Matex Transport s.c. 

Monika Sobolewska Tomasz Sobolewski

Max Krzysztof Szor

Mazi Trans Sp. z o.o.

Merc-Trans Sp. z o.o. Sp.K.

MG Logistics Maciej Goździk 

MGM TRANS Grzegorz Śliwa

Mirosław Dudzik Mirtrans

MJG Serwis Sp. z o.o. Sp.k.

Mk Tsl Michał Bober

Mobile Auto-Radomski Sp. j.

Montana St Paweł Tworkowski

Moon Logistics Mateusz Bąk

More-Trans Renata Mosiewicz, Dawid Miarka Sp. j.

Motohouse Logistics Sp. z o.o.

MP-Sped Michał Pospieszny

MPT-TRANS Sp. z o.o.

Mtd Logistics Sp. z o.o.

MTI Group Sp. z o.o.

Mtm Trakt Sp. z o.o.

MULTICONNECT Kamila Stawarz

MYTNIK Logistyka i Transport Daniel Mytnik

Negocjator Frachtu Marcin Gapiński

NG Group Sp. z o.o.

Noku Express Polska Sp. z o.o.

Nova Logistics Janusz Bartków

Nowak Tomasz Spedycja i Agencja Celna "NOTOM" 

Nuevo Group Daniel Trąbka

Oletrans Jolanta i Krzysztof Olechnowicz sp.j.

Omega Transport Sp. z o.o.

Orange Logistics Sp. z o.o.

OTM Logistyka Sp. z o.o.

Otto Logistics Sp. z o.o. Sp.k.

P.H.U. Keraj Logistics Jarosław Kiślak

P.H.U. Łukpol E.Kawczyńska, K.Kartasińska Sp. j.

P.P.H. KORENA-BIS Wojciech Sęk

P.P.H.U "Top-Eurotransport" Stawirej Bogusław

P.P.H.U. "Trans-Pik" Piotr Kopacz

P.U.H. Trans-Rach Mirosław Łagód

P.W. Zefir Sławomir Sroka

PAG Polska s.c. Czesław Parysz Tomasz Głodek

PAKO GROUP Sp. z o.o.

Paweł Bykowski Spedycja Tokio Trans 

Paweł Siwiak Transbus

Perun Transport Sp. z o.o. Sp. K.

PeWu Piotr Wojciechowski

Piast Cargo Transport Sp. z o.o.

PL SPED Paweł Luty

Plus Logistics Soremski & Jaskólski Sp.j.

POINT OF VIEW Sp. z o.o. Sp. k.

POL-BUSS Sp. z o.o. Sp. k.

Pol-Sped Serwis Czerwiński Rafał

Polish Forwarding Company Sp. z o.o.

Polmark Logistic Sp. z o.o.

Polska Spedycja i Transport Sp. z o.o.

Pomeranus Andrzej Dzikowski

Power Trade - Konrad Hrabia

Prestiż - Sławomir Świątek

PRL Grzegorz Piotrowski

Profesma Maciej Sikora

Proinvest Sp. z o.o.

Prolix Michał Michalski

Prosperity TSL Mateusz Marciniak

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ANMAR Sp. z o.o. Sp.k.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kalinowski Michał

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ritex Sp. z o.o. Sp. K.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe WIOL-MAR Wioletta Dowgiert

PTH Transhand Sp. z o.o.

PW Matryk Piotr Kossowski

Rado Trans Sp. z o.o.

Ragnar Logistics Sp. z o.o.

RB Road Transport & Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Red Horyzont s.a.

RED-TRANS SPEDYCJA I TRANSPORT Karina Radzińska-Dziel

Render Sp. z o.o.

Rent-Bud Sp. z o.o.

Robert Muller Sp. z o.o.

Robikon Kaliski & Kaliski S.J.

Room Services Transports Sp. z o.o.

Rotis Sp. z o.o.

Route Logistik Żaneta Sobczak

RS Logistics S.Rożeński, M.Sitarz Sp.j.

Rudy Transport&Spedition Tomasz Rudy

RWG Trans Sp. z o.o. Sp. k.

RYSZARD LASKOŚ Zakład Usługowo-Handlowy "LASCAR"

S&M Logistic Z.Gulcz i M.Nawrocki s.j.

Safe Way Transport Marta Arcyz

Sanlog Sp. z o.o. Sp. k.

Satori Sp. z o.o.

Scandica Logistics Sp. z o.o.

Seguro Logistics Sp. z o.o.

Semicargo Karol Pściuk

SemiCargo Sp. z o.o.

Serwistal Sp. z o.o.

Sklep OgólnoSpożywczy Grala Włodzimierz

SM TRANS Sylwester Marciniak

Soa Trans Olga Cieślarczyk

Spedigroup Sp. z o.o.

SPEDKAR Przemysław Kotowicz

Spedvil Małgorzata Zborowska-Pisznot

SPEED SPED LOGISTIC Sp. z o.o.

SUPPLY CHAIN Wiktor Ligmanowski

Szotowicz Krystian TSL

Śmig-Trans Piotr Śmigiel

TELS Polska Sp. z o.o.

Timon-Trans Sp. z o.o.

Timta Sp. z o.o.

Tire Expert Maciej Słotwiński

Tirsped Sp. z o.o.

Tm Transport - Spedycja Sp. z o.o. Sp. k.

Tolltrans Sp. z o.o.

Tomtrans Tomasz Ciupa

Trakor Sp. z o.o.

Trans Drog Wyczółkowscy Sp.j.

Trans Kar Sp. z o.o.

Trans Polonia X-press Logistics M. I A. Świerczewscy s.j.

Trans-Car Potęga Tomasz

Trans-Pks Wojciechowski S. J.

TRANS-POL Kamil Podsiedlik

Trans-Pol Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Transam Sp. z o.o.

Transdud Stanisław Dudkowski

Transped Jarosław Rumiński Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Transport Mounir Arfaoui

Transport Spedycja Duszyński Dionizy

Transsped Sp. z o.o. Sp. k.

TRH Logistics Patryk Płochocki

TRUCK-TRANS Iwona Borowiecka

TS Anipeks Kaźmierczak Józef

TSL Bridge Sp. z o.o.

TSL-ASAP Michał Wach

TSW-POL Sp. z o.o.

Tuporte Sp. z o.o.

Tyczyński Tomasz Tyczyński Transport

Uniq Logistic Sp. z o.o. s.j.

Universal Group Sp. z o.o.

Usługi Spedycyjne Jan Remizowski

Usługi Transportowe - Auto Handel Grzegorz Hendzel

Usługi Transportowe Karina Merchut

Usługowy Przewóz Osób Kochspol Świerżewski Sykała s.j.

V - Logistics Sp. z o.o.

Vilga Sp. z o.o.

Vioma Sp. z o.o.

Vml S.A.

W&W s.c. Łukasz Wajchert, Wiesław Węgielnik

Wartko Tsl Marcin Schindler

WEN s.c.

WERNIC Marek Bielski

WertWagen Sp. z o.o.

Wilhelm Rosebrock GmbH & Co. (KG) Spółka Komandytowa, Oddział w Polsce

Wilog Wojciech Dąbrowski

Wład-Trans Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Wojciech Dąbrowski Its

World’s Corners Logistics s.c. Piotr Stefanowicz, Katarzyna Orłowska

WORLDLOGIS Patrycja Małecka

Wortel Sp. z o.o.

WWS Sp. z o.o. Sp. k.

Z Trans Sp. z o.o.

Za-Trans Krzysztof Zawadowski

Zakład Handlowo - Usługowy "DĘBEX" Ireneusz Strugała

Zp Transport Zbigniew Pofelski

.


Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 k.c.