Bonabanco

Zostań klientem bonabanco

Zaczynamy!

Zostań klientem bonabanco

Jak wygląda proces nawiązania wspólpracy

Przesyłasz wniosek o weryfikację rzetelności przewoźnika, abyśmy mogli Tobie zaoferować najkorzystaniejszy zakres naszych usług.

Zanim podejmiesz decyzję, możesz dowiedzieć się wiecej o weryfikacji rzetelności przewoźnika rozmawiając z naszym doradcą.

Po pozytywnej weryfikacji, podpisujemy zdalnie umowę o współpracy, w której określamy wartość środków, z której planujesz korzystać co miesiąc.

Korzystasz z przyspieszonej zapłaty za zlecenia oraz pozostałych produktów wspierających przewoźników w codziennym biznesie, np. z dostępu do giełd prywatnych, wyszukiwarki zleceniodawców lub oznaczeniu bonabanco na platformie Trans.eu

Pytania i odpowiedzi

Dział weryfikacji bonabanco potwierdza rzetelność danego przewoźnika weryfikując możliwości płatnicze, zaangażowanie finansowe firmy, korzystanie z kart paliwowych, obecność na Trans.eu a także zadłużenie zewnętrzne, które powszechnie występuje u przewoźników bonabanco, gdyż nasze produkty nie wpływają korzystanie z produktów kredytowych lub faktoringowych. Dodatkowo, w niektórych przypadkach, sprawdzamy ubezpieczenie OCP oraz wielkość i typ floty.

Korzystając z usługi przyspieszonej zapłaty, przewoźnicy otrzymują także dostęp do wyszukiwarki statusu płatniczego ponad 9000 spedycji, są automatycznie dodawani do prywatnych giełd transportowych najlepszych polskich zleceniodawców, otrzymują oznaczenie bonabanco proujące ich na platformie Transl.eu oraz inne usługi, o których na bieząco informują opiekunowie Klienta.

bonabanco dostaje informacje od współpracujących spedycji o nowo utworzonych giełdach prywatnych i kontaktuje się w imieniu przewoźników bonabanco z właścicielami giełdy z informacją o gotowości dodania do giełdy przewoźników współpracujących z bonabanco. Dodawanie przewoźników do giełdy odbywa się automatycznie. 

Krok 1 – Zweryfikuj rzetelność swojej firmy

  Proszę o darmową weryfikację formalną mojej firmy

  Konieczne jest wypełnienie wszystkich pól z giazdką

  porozmawiaj z doradcą bonabanco

  lub porozmawiaj z doradcą zanim podejmiesz decyzję

   Proszę o kontakt

   Poniżej dane dotyczące mojej firmy.