fbpx
 • Finansowanie paliwa
 • Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Finansowanie zobowiązań

  Skorzystaj z pomocy w terminowym opłacaniu faktur i innych wydatków

 • Finansowanie ZUS, US i pensji
 • Spedycje w klastrze
 • Wypłata gotówki

  płynność finansowa

  Wypłata gotówki

  Finansowanie zaspokaja większość potrzeb przewoźnika, lecz czasami potrzebna jest po prostu gotówka

 • Więcej możliwości

  więcej możliwości z bonabanco

  Więcej możliwości

  Skorzystaj z dodatkowych usług wspierających działanie Twojej firmy każdego dnia

 • Kontakt
 • Newsroom
 • Jesteśmy bonabanco

  Zacznijmy od najważniejszego - polscy przewoźnicy są potęgą w Europie. Aby utrzymać tę pozycję, muszą się rozwijać. A do tego potrzebny jest dostęp do taniego finansowania. Szczególnie małym, lub nawet średnim firmom trudno jest liczyć na szybki kredyt w banku. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców.

  o bonabanco - pies bernardyn
  pies bernardyn

  Wierzymy, że razem jest lepiej

  Bernardyny to psy opiekuńcze, skutecznie niosące pomoc ludziom będącym w niebezpieczeństwie. Są silne i wytrzymałe. Od lat pozostają niezastąpionym wsparciem ludzi w trudnym, górskim terenie. Wielokrotnie pomagały im wydostać się spod lawin.

  O bonabanco i naszej roli w życiu klientów myślimy podobnie.  Jesteśmy stale obecni, asystując w ich codziennych działaniach. Pozostajemy czujni i skupieni, by jak najlepiej służyć im pomocą. Pomagamy unikać trudnych sytuacji, ale jeśli już nasz klient znajdzie się w potrzebie, zawsze interweniujemy – szybko i skutecznie. W inny sposób niż bernardyny, ale z tym samym zaangażowaniem i pasją. Niesiemy pomoc nie tylko finansową – doradzamy przewoźnikom w codziennych wyzwaniach jakie napotykają w swojej pracy.

  Zgodnie z naszą myślą “Razem lepiej”, łączymy przewoźników ze spedytorami oraz załadowcami, bo wierzymy, że działając wspólnie, można osiągnąć dużo więcej.

  Misja

  Naszą misją jest stałe wsparcie i skuteczna pomoc w prowadzeniu działalności dla Przewoźników, Spedytorów i Załadowców.

  Historia bonabanco

  Jesteśmy polską firmą. Na rynku transportowym funkcjonujemy od ponad 15 lat. Idea marki bonabanco powstała w firmie Transcards.eu, która od lat z powodzeniem wspiera finansowo małych i średnich przewoźników. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży transportowej było niezwykle przydatne. Pozwoliło nam na gruntowne poznanie problemów, z którymi na co dzień borykają się przewoźnicy, jak i tych, które stają przed spedytorami i załadowcami. Nasze usługi mają za zadanie stale wspierać wszystkich uczestników rynku transportowego w ich codziennej pracy i w przezwyciężaniu problemów, z jakimi mają do czynienia.

  Finansowanie wydatków przewoźników na podstawie zrealizowanych zleceń transportowych było pionierskie na polskim rynku. Rozwiązanie, które z sukcesem wdrożyliśmy obecnie niektóre firmy próbują kopiować. Ale bonabanco jest tylko jedno…

  sprawdź zasady programu Partnerstwo dla jakości
  bonabanco o nas

  Ludzie

  Nasz zespół to kilkadziesiąt osób z wieloletnim doświadczeniem w branżach związanych z usługami dla transportu: logistyce, spedycji, finansach oraz e-commerce. Ich specjalistyczne kompetencje pozwoliły nam na przygotowanie unikalnej oferty, z której nasi klienci korzystają w 100% zdalnie, bez konieczności podpisywania papierowych dokumentów. Działamy w taki sposób, bo chcemy pomagać naszym klientom i szukamy nowych sposobów na ich wsparcie w tak niełatwej i wymagającej pracy.

  bonabanco w liczbach

  Dziękujemy za zaufanie naszym klientom. To dzięki nim możemy pochwalić się liczbami prezentowanymi obok.
  160

  mln zł

  wartość udzielonych pożyczek

  26

  mln litrów

  sfinansowanego paliwa naszych klientów

  1808

  klientów

  liczba zadowolonych klientów

  Klienci o bonabanco

  Kris-Trans Krzysztof Domański
  Krzysztof Domański

  Kris-Trans

  Bonabanco dobrze zna branżę transportową i potrafi dopasować się do moich potrzeb. Jako przedsiębiorca wybieram ich usługi, co daje mi możliwość terminowego wywiązywania się z moich zobowiązań finansowych. Bardzo często finansuję w bonabanco leasing, opłacam podatek, a także w razie potrzeby wypłacam gotówkę. Serdecznie polecam, gdyż jest to świetne i bardzo pomocne narzędzie w firmie.

  PHU Tomasz Terebieniec
  Tomasz Terebieniec

  Terebieniec

  W dzisiejszych czasach warto mieć takiego „ przyjaciela” jak zespół BONABANCO.
  Trudna sytuacja na rynku transportowym niejednokrotnie sprawiła nam ogrom kłopotów, wtedy mogliśmy liczyć tylko na pomoc bonabanco abyśmy mogli sprawnie kontynuować pracę bez większych strat dla naszej firmy. Zespół bonabanco potrafi sprostać największym oczekiwaniom klienta i wielokrotnie zrealizował zadania wbrew pozorom niewykonalne.
  To była jedna z najlepszych decyzji aby podjąć współpracę z bonabanco. BETTER TOGETHER.

  PHU BKR B.Kania, K.Rynkiewicz sp.z o.o.
  Barbara Kania

  BKR B.Kania, K.Rynkiewicz sp.z o.o.

  Gorąco polecam współpracę z bonabanco. Około roku temu przypadkiem natrafiłam na propozycje współpracy i informację o usługach bonabanco. Po rozmowie z przedstawicielem uruchomiliśmy usługę.Od tamtego czasu właściwie codziennie korzystamy i współpracujemy.
  Współpraca przebiega w sposób wzorcowy, Panie z obsługi klienta są bardzo uprzejme, uczynne, właściwie natychmiast zajmują się każdą zgłoszoną sprawą czy problemem. Limit na karty paliwowe trafia właściwie tego samego dnia, gdzie dodamy zabezpieczenie, podobnie tego samego dnia zostają opłacone fv kosztowe. Gorąco polecam współpracę z bonabanco. Dla mnie 11/10 :D

  Iwona Zawadzka easy.trans
  Iwona Zawadzka

  Easy.trans

  Firma bonabanco oferuje nam pewnego rodzaju ciągłość finansową, poprzez doładowywanie kart paliwowych, opłacanie faktur naszych klientów, opłacanie wynagrodzenia dla pracowników jak i wypłatę gotówki. To te z których ja korzystam, a oferta firmy jest bogatsza. Wypłacona gotówka na koncie jest tego samego dnia. Załoga bonabanco działa szybko, sprawnie, zespołowo i niezawodnie. Osoby tam pracujące są bardzo pomocne. Jest z nimi stały kontakt. Nigdy nie zostałam pozostawiona z problemem sama, zawsze starają się rozwiązać go jak najszybciej. W mojej ocenie firma naprawdę sumiennie wykonująca swoje zadanie. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

  • Kris-Trans Krzysztof Domański

   Kris-Trans

   Krzysztof Domański

  • PHU Tomasz Terebieniec

   Terebieniec

   Tomasz Terebieniec

  • PHU BKR B.Kania, K.Rynkiewicz sp.z o.o.

   BKR B.Kania, K.Rynkiewicz sp.z o.o.

   Barbara Kania

  • Iwona Zawadzka easy.trans

   Easy.trans

   Iwona Zawadzka

  Nasi partnerzy

  Największy w Polsce sklep z wyposażeniem dla transportu

  Innowacyjna platforma płatnicza oferująca wielowalutową kartę Mastercard

  Jedna z największych sieci tankowania w Europie

  Wiodący dostawca rozwiązań do opłat drogowych w Europie

  Lider w tworzeniu rozwiązań biznesowych dla branży transportowej

  Dostęp do lokalizacji pojazdów dla przewoźników i spedytorów

  Na tej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, które zapisujemy w pamięci przeglądarki internetowej. O szczegółach dowiesz się tutaj.