Bonabanco

Jesteśmy bonabanco

Zacznijmy od najważniejszego – polscy przewoźnicy są potęgą w Europie. Aby utrzymać tę pozycję, muszą się rozwijać. A do tego potrzebny jest dostęp do taniego finansowania. Szczególnie małym, lub nawet średnim firmom trudno jest liczyć na szybki kredyt w banku.
Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców. Poznaj bonabanco

Jesteśmy
bonabanco

Zacznijmy od najważniejszego – polscy przewoźnicy są potęgą w Europie. Aby utrzymać tę pozycję, muszą się rozwijać. A do tego potrzebny jest dostęp do taniego finansowania. Szczególnie małym, lub nawet średnim firmom trudno jest liczyć na szybki kredyt w banku.
Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców.

Jesteśmy bonabanco

Wierzymy, że razem jest lepiej

Nasze usługi mają za zadanie stale wspierać wszystkich uczestników rynku transportowego w ich codziennej pracy
i w przezwyciężaniu problemów, z jakimi mają do czynienia.


Jesteśmy stale obecni, asystując w ich codziennych działaniach. Pozostajemy czujni i skupieni, by jak najlepiej służyć im pomocą. Niesiemy pomoc nie tylko finansową – doradzamy przewoźnikom w codziennych wyzwaniach, jakie napotykają w swojej pracy.


Zgodnie z naszą myślą “Razem lepiej”, łączymy przewoźników
ze spedytorami oraz załadowcami, bo wierzymy, że działając wspólnie, można osiągnąć dużo więcej.

Czemu bernardyn?

Bernardyny to psy opiekuńcze, skutecznie niosące pomoc ludziom będącym w niebezpieczeństwie. Są silne i wytrzymałe. Od lat pozostają niezastąpionym wsparciem ludzi w trudnym, górskim terenie. Wielokrotnie pomagały im wydostać się spod lawin.


O bonabanco i naszej roli w życiu klientów myślimy podobnie. Pomagamy unikać trudnych sytuacji, ale jeśli już nasz klient znajdzie się w potrzebie, zawsze interweniujemy – szybko i skutecznie. W inny sposób niż bernardyny, ale z tym samym zaangażowaniem i pasją.

bernardyn bonabanco

Historia bonabanco

Jesteśmy polską firmą. Na rynku transportowym funkcjonujemy od ponad 16 lat. Idea marki bonabanco powstała w firmie Transcards.eu, która od lat
z powodzeniem wspiera finansowo małych i średnich przewoźników.


Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży transportowej było niezwykle przydatne. Pozwoliło nam na gruntowne poznanie problemów, z którymi na co dzień borykają się przewoźnicy, jak i tych, które stają przed spedytorami i załadowcami.

 
Finansowanie wydatków przewoźników na podstawie zrealizowanych zleceń transportowych było pionierskie na polskim rynku. Rozwiązanie, które z sukcesem wdrożyliśmy obecnie niektóre firmy próbują kopiować.


Ale bonabanco jest tylko jedno…

Historia Bonabanco​

Zespół bonabanco

Nasz zespół to kilkadziesiąt osób z wieloletnim doświadczeniem w branżach związanych z usługami dla transportu: logistyce, spedycji, finansach oraz e-commerce. Ich specjalistyczne kompetencje pozwoliły nam na przygotowanie unikalnej oferty, z której nasi klienci korzystają w 100% zdalnie, bez konieczności podpisywania papierowych dokumentów.


Działamy w taki sposób, bo chcemy pomagać naszym klientom i szukamy nowych sposobów na ich wsparcie w tak niełatwej i wymagającej pracy.

zespół bonabanco

bonabanco w liczbach

Stale weryfikujemy rzetelność płatniczą zleceniodawców by ułatwić przewoźnikom wybór zleceń równie pewnych jak od stałych kontrahentów. Takie oferty frachtów znajdziesz na platformie Trans.eu z oznaczeniem bonabancopay lub bbpay

286 mln zł

wartość udzielonych pożyczek

36mln litrów

sfinansowanego paliwa naszych klientów

2562

zadowolonych klientów

Nasi partnerzy